O nas


RAWAL jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 2000 roku. Działamy na terenie Warszawy, a nasi klienci to zarówno podmioty krajowe jak i zagraniczne. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy najwyższe standardy obsługi. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Pragniemy być partnerem, który usprawni działanie procesów biznesowych w Państwa organizacji i podniesie jej wydajność. Obecnie możemy zaoferować Państwu szeroki zakres usług kadrowo-księgowych oraz kompleksową obsługę informatyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Nasze cele


Dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości usług oraz produktów teleinformatycznych, które dadzą naszym klientom możliwość pełnej koncentracji na sprawach dotyczących własnego biznesu.

Historia


Firmę RAWAL została założona w 2000 roku w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pomogło stworzyć firmę świadcząca usługi księgowe na najwyższym poziomie. Wartości stanowiące fundament działalności to rzetelność, wiarygodność i partnerstwo. Od samego początku głównym celem RAWAL nie była ilość klientów lecz jakość świadczonych usług.

W 2002 roku widząc duże potrzebowanie na rynku na usługi informatyczne oferta firmy została poszerzona o obsługę IT. Powstała firma rodzinna, która przekształciła się w spółkę cywilną pod nazwą RAWAL S.C.

Na przestrzeni lat jakość obsługi była nieustannie podwyższana, wachlarz usług poszerzany, a poprzez liczne szkolenia podnoszono kompetencje. Zaowocowało to zawiązaniem wielu relacji partnerskich z firmami krajowymi oraz zagranicznymi.

Przyszłość


W przyszłości chcemy utrzymać kierunek działania, dopasowując się jednak do panujących na rynku trendów i uwarunkowań. Pragniemy rozszerzać zakres usług wdrażać nowe rozwiązania i standardy. Nie zmieni się jednak podstawa naszej działalności, jaką jest utrzymanie wysokiej jakości oraz zaufania, którym cieszy się RAWAL wśród swoich Klientów.